Co opravujeme

S čím můžeme pomoci

S čím Vám můžeme pomoci? Provádíme servis opravy a čištění kancelářské techniky. Naši technici mají potřebná školeni a bohaté dlouholeté zkušenosti, pravidelné školení a dostatečné zázemí se skladem náhradních dílů. Jsou připraveni nabídnout své služby při odstranění závad na Vašich strojích. Opravy provádíme u nás na dílně v Brně. Případně přímo u zákazníka ve vaší firmě případně i domácnosti. 

Opravy v místě u zákazníka nedoporučujeme u malých inkoustových a starších laserových strojů. Cena takového servisního zásahu je potom zpravidla nerentabilní*

 

  • Co opravujeme

Tiskárny

Brother, Canon, Epson, Hewlett-Packard, Minolta...

Kopírovací stroje

Brother, Canon, Ricoh, Nashuatec, Lanier, Toshiba, Sharp, 

Počítače a Notebooky 

PC a Laptopy, Notebooky, tablety všech formátů a značek...

Faxy

Všech značek a typů

Skartovací stroje

Všech značek typů a výkonů

Psací stroje

Mechanícké elektrické i lektronické, všech značek a modelů

Vazače

Stroje pro vazbu dokumentů, mechanické i elektrické, Kroužkové, tepelné...

Laminátory 

Laminovací stroje Všech formátů a značek...

 

  • Co neopravujeme

Naše společnost se nevěnuje servisování a opravám domácích elektro spotřebičů. Bílé technice ani Audio foto a video. V tomto oboru nemáme žádná speciální školení a zkušenosti.  

Pračky, myčky, ledničky. Fotoaparáty, videa a kamery. TV LCD. Holící strojky. 

Jak správně downgradovat OEM Windows 10 na Windows 7

Jak správně downgradovat OEM Windows 10 na Windows 7

Postup a co je potřeba pro downgrade OEM Windows DOWNGRADE Z WINDOWS 10 PRO na Win8 nebo Win7 Koncoví uživatelé, kteří zakoupí produkty Windows 10 Pro v licenčním programu OEM, mají možnost používat starší verzi operačního systému Windows 7 Professional nebo Windows 8.1 Pro. Koncový uživatel, který chce provést downgrade musí učinit následující: 1. Mít nainstalovaný Windows 10 Pro na počítači 2. Opsat si produktové ID Windows 10 Pro 3. Nainstalovat Windows 7 Professional nebo 8.1 Pro (Media a produktový klíč si musí zákazník zajistit sám) 4....
Zobrazit celý článek »
Záruční opravny

Záruční opravny

Aktuální seznam záručních servisů nalezente na http://www.warrantybook.eu/servisy/ Seznam opraven je přehledný. Stačí jen zvolit značku a typ zařízení. Přehledně na mapě pak naleznete Vám nejbližší servis s podrobným kontaktem.
Zobrazit celý článek »